Úvodní stránka > Krajský úřad > Odbor regionálního rozvoje a evropských projektů > Seminář pro příjemce Program spolupráce ČR a Svobodný stát Sasko
Seminář pro příjemce Program spolupráce ČR a Svobodný stát Sasko

2. 5. 2017

Seminář pro příjemce, kterým byl schválen projekt v rámci Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou, se konal 26. 4. 2017. Čestí příjemci se například dozvěděli, co a kdy je nutné předkládat v rámci výběrových řízení, nebo jak vyplnit soupisku.

Seminář pořádal Krajský úřad Libereckého kraje ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj, který příjemce proškolil.

Prezentace jsou ke stažení zde:

Nové logo Sasko

Ing. Hajflerová Eva