Stále trvá možnost zapojení do tvorby Programu rozvoje Libereckého kraje 2014-2020

Mgr. Patočková Lenka

manažer projektu Regionální stálé konference

• 25. 03. 2013 15:19

Zajímá Vás rozvoj Libereckého kraje? Chcete ovlivnit to, kam bude Liberecký kraj v příštích letech směřovat finanční podporu? Zapojte se aktivně do tvorby krajského strategického dokumentu Program rozvoje Libereckého kraje 2014-2020!

Do 15. dubna 2013 máte možnost se ještě přihlásit do některé z právě vznikajících pracovních skupin:

1. podnikání a inovace, výzkum a vývoj

2. cestovní ruch

3. zdělávání, zaměstnanost a zaměstnatelnost

4. zdravotnictví, zdravý životní styl

5. sociální služby

6. sport, kultura a památková péče

7. bezpečnost obyvatel

8. technická infrastruktura a ICT

9. doprava

10. životní prostředí

11. rozvoj měst

12. venkov a hospodářsky slabé oblasti

13. veřejná správa, občanská společnost a rozvoj území

Chcete realizovat záměr? Připravujete projekt? Přihlaste svůj záměr nebo připravovaný projekt do databáze projektů, která se stane jedním z podkladů pro zpracování Programu rozvoje Libereckého kraje 2014 – 2020.

Přihlásit se do pracovní skupiny nebo přihlásit svůj záměr můžete vyplněním formulářů, které najdete na webových stránkách Krajského úřadu Libereckého kraje: www.kraj-lbc.cz/rozvoj nebo kontaktujte p. Ivanu Pecháčkovou z odboru regionálního rozvoje a evropských projektů na telefonním čísle: 485 226 572 a mailem: ivana.pechackova@kraj-lbc.cz.