Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor regionálního rozvoje a evropských projektů

Bytová politika

Podpory v oblasti bydlení financované Ministerstvem pro místní rozvoj ČR pro rok 2017

Dne 7. 10. 2016 vyhlásila ministryně pro místní rozvoj výzvu k podávání žádostí o dotaci z programu PODPORA BYDLENÍ pro rok 2017. Podpora zahrnuje tyto podprogramy: Podpora bydlení, podprogramů Regenerace sídlišť, Podporované byty, Olověné rozvody a Bytové domy bez bariér.

Lhůta pro doručení žádostí o dotaci začíná běžet dne 8. prosince 2014 a bude ukončena dne 30. prosince 2016. 

Přehle schválených žádostí ZDE.

 

Přehled programů na podporu bydlení vypsaných v letech 2004 až 2016 naleznete ZDE.

 

Ministerstsvo pro místní rozvoj ČR pořádá pro širokou veřejnost v roce 2017 KONZULTAČNÍ DEN.

Pokud Vás zajímají informace z oblasti bydlení, Státní fond rozvoje bydlení provozuje PORTÁL O BYDLENÍ, kde naleznete rozsáhlé množství informací počínaje právními až po praktické.

Státní fond rozvoje bydlení má v kompetenci správu několika dotačních programů, na základě kterých mohou například mladí lidé do 36 let získat výhodný úvěr s nižší úrokovou sazbou na rekonstrukci bytu či domu, nebo postižení živelnou pohromou mohou získat úvěr na obnovu obydlí, další program je zaměřen na výstavbu sociálních bytů a další programy. Více informací naleznete na stránkách STÁTNÍHO FONDU ROZVOJE BYDLENÍ.