Sdružení TULIPAN: katalog plný inspirace

02. 10. 2020

Vyrobili jsme skoro padesát tisíc roušek. Současně jsme intenzivně pracovali na vánočním katalogu. Sdružení TULIPAN společně s vámi překonalo jednu z nejtěžších zkoušek porevoluční společnosti, první vlnu koronaviru.

Originální přání k Vánocům a Novému roku, vánoční ozdoby, svícny nebo svíčky, které pomáhají. Výrobky s poselstvím, vzkazem v každém předmětu. Ukrývají doteky těch, kteří v dílnách tvořili, a čekají na nové ruce - třeba právě na ty vaše. Koupí každého předmětu pomáháte lidem z TULIPANU. Sdružení zaměstnává handicapované, kteří by jinak složitě sháněli zaměstnání.

Období koronavirové krize bylo tvrdou zkouškou i pro naše sdružení. Přestáli jsme je s  hrdostí. Snad i vás chránila před nebezpečnou nákazou rouška, kterou s maximální zodpovědností a precizností vyráběli naši zaměstnanci pro Liberecký kraj. Šicí stroje se nezastavily řadu týdnů, dávaly nový tvar rolím nanovlákna.

Odměnou za mimořádné nasazení bude každý nákup z našeho vánočního katalogu, který naleznete na https://www.sdruzenitulipan.cz/.  Pojďte šířit radost společně s TULIPANEM.

TZ TULIPAN, z. s.: Slavěna Horňáková

Ivana Hujerová