Osobnost neziskového sektoru 2020 České republiky - nominujte do 31. října

15. 10. 2020

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice otevírá nominace na každoroční Osobnost neziskového sektoru.

Letos se bude z důvodu pandemie koronaviru konat její slavnostní vyhlášení on-line formou. Na parametrech soutěže se však nic nemění.

Smyslem ankety je ocenění významných osobností, které svou prací dlouhodobě přispívají k tvorbě silné občanské společnosti a v uplynulém roce se obětovaly pro své blízké nad rámec pracovních povinností.

Partnerem projektu je Hlavní město Praha.

Nominace vyplňujte prostřednictvím tohoto formuláře: https://forms.gle/V5ZrHTWaJkbjWFF58

Deadline pro zasílání nominací je 30. říjen 2020.

Vyhlašovatel:  Asociace nestátních neziskových organizací v České republice z. s. (ANNO ČR), Senovážné náměstí 977/24, Nové Město, 110 00 Praha, info@anno-cr.cz

Ivana Hujerová
ivana.hujerova@kraj-lbc.cz