Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Když může, pomůže: liberecká ADRA spouští webové stránky charitativních obchodů

08. 12. 2020

Nezisková organizace ADRA spustila nové webové stránky www.adraobchody.cz. Představuje charitativní obchody v Liberci a v Turnově. "Myšlenka charitativních obchodů je velmi jednoduchá, ale současně velmi účinná, protože podílet se na dobročinnosti může doslova každý. Někdo může darovat, někdo nakupovat, ale všichni vlastně pomáhají. Poskytují pomoc jiným lidem, kteří ji skutečně potřebují," říká šéf liberecké ADRY pan Michal Čančík.

Výdělek z prodeje míří přímo k dětem, seniorům, nebo na podporu dobrovolnictví"Jde o perfektně jednoduchý nápad, který si zaslouží dobrou propagaci", dodává Martin Chudoba z digitální agentury SEMTIX.cz, která stránky postavila zdarma v rámci podpory neziskovek"Pomůžeme i s další propagací, protože nás spolupráce těší. Lidé z ADRY to myslí skutečně upřímně a vážně."

ADRA provozuje v Libereckém kraji tři obchody. Dva v Turnově a jeden v Liberci. Brzy k nim přibude další obchod v Rumburku a pevně věříme, že nebude posledním. Mapu obchodů najdete na nových webových stránkách www.adraobchody.cz. Pokud se chcete zapojit do pomoci i vy, můžete své nápady konzultovat s vedoucí Milenou Čančíkovou.

Milena Čančíková, vedoucí charitativních obchodů, tel.: 737 441 159, e-mail: milena.cancikova@adra.cz

Další kontakty: zde

Hledáte dobrovolníky? Chcete sami být dobrovolníkem? Kontaktuje ADRA – Regionální dobrovolnické centrum Libereckého kraje.

 

 

 

Ivana Hujerová
ivana.hujerova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226722
Mobil: 602411387