ať víme, jak to na našem webu žije?

Jak se dělá mezinárodní dobrovolnický projekt (tzv. workcamp) - školení 1. prosince

23. 10. 2017

Udělej workcamp ve svém městě

Jste nezisková organizace nebo obec? Máte (nápad na) zajímavý veřejně prospěšný projekt v oblasti ekologie, obnovy památek, sociálních služeb či oživení dění v místní komunitě a veřejném prostoru?

Pozvěte k sobě skupinu dobrovolníků ze zahraničí i z ČR na mezinárodní dobrovolnický projekt (tzv. workcamp). Jak na to, se dozvíte na jednodenním školení "Zrealizuj workcamp ve svém městě". Školení je zdarma a přihlásit se můžete do 29. listopadu.

Školení "Zrealizuj workcamp ve svém městě" pořádá INEX - SDA 1. prosince v Praze. Jedná se o školení pro všechny zájemce z řad obcí a NNO, kteří mají zajímavý veřejně prospěšný projekt v oblasti ekologie, obnovy památek, sociálních služeb či oživení dění v místní komunitě a veřejném prostoru, a rádi by do něj zapojili dobrovolníky ze zahraničí i z ČR.
Více informací a přihlášku najdete na webu INEX-SDA.
Přihlašování probíhá do 29. 11. 2017. Školení je zdarma.

Eva Macková | Koordinátorka workcampů v ČR | Incoming Coordinator
INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, z. s., tel: +420 222 362 715 | mob: +420 774 736 594

Hujerová Ivana
ivana.hujerova@kraj-lbc.cz