JAK NA DOTACE? Prezentace ze semináře jsou volně ke stažení

06. 10. 2020
SEMINÁŘ "JAK NA DOTACE"

Proběhl seminář "Jak na dotace", který pro Vás připravil Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje. Přečtěte si o jeho průběhu.

• JAKÉ JSOU TYPY DOTACÍ?
  • EXISTUJE NĚJAKÝ NÁVOD NA TO, JAK PRACOVAT S ŽÁDOSTÍ?
  • KDE LZE NAJÍT POTŘEBNÉ INFORMACE A RADY?

Odpovědi nejen na tyto otázky zodpověděli prezentující semináře, který připravil Sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje v rámci informovanosti území o této problematice. Seminář byl určen široké veřejnosti a především těm, kteří rádi získali informace o tomto tématu. Součástí programu bylo především představení jednotlivých typů dotací, ale také činnosti Sekretariátu a Eurocentra Liberec, které pro Vás celoročně připravuje spoustu zajímavých akcí. Během semináře byla propagována putovní výstava "Otisky EU v Libereckém kraji" jejíž smyslem je představení úspěšně zrealizovaných projektů v kraji . V závěru měli účastníci možnost vyplnit kvíz a vyhrát hodnotné ceny, které pro úspěšné připravil Liberecký kraj.

Seminář se konal dne 9. září 2020 v Kulturním centru Střelnice Turnov, Markova 311. Program semináře najdete ZDE.

Prezentace ke stažení:

Představení RSK