Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Odbor regionálního rozvoje a evropských projektů

Liberecký kraj sobě - Regionální produkty a výrobci

LIBERECKÝ KRAJ SOBĚ - katalog regionálních produktů a služeb

  • Tradiční výroba, řemeslná zručnost a výtvarné dovednosti mají na severu Čech dlouhodobou tradici. Skláři, textiláci, výrobci šperků, české bižuterie, výrobci potravin a další mistři řemesel svým věhlasem už dávno přesáhli hranice Libereckého kraje. Projekt Liberecký kraj sobě chce přiložit pomyslnou ruku ke společnému dílu a pomoci propagovat typické české výrobky, regionální potraviny, místní služby a tradiční akce.
  • Regionální značky obohacují výrazným způsobem nejen nabídku zajímavých produktů a služeb, ale i komunitní společenský a kulturní život v kraji. Seznamte se s tím nejlepším z našeho regionu. Výroba keramiky, dřevěných hraček, módních doplňků a oblečení, nebo uměleckých předmětů vás může zaujmout stejně, jako místní farmářské produkty, domácí potraviny, nebo výrobky našich včelařů.
  • Nepatříte mezi nositele některé z regionálních značek ani do Křišťálového údolí, ale jste místní řemeslník či malý podnikatel do 50 zaměstnanců působící v Libereckém kraji? Tak neváhejte a využijte příležitost propagovat svou firmu také skrze portál lksobě.cz. Co musíte splňovat, najdete zde a co vám může projekt Liberecký kraj sobě nabídnout, si můžete přečíst v části O projektu

 

Portál LIBERECKÝ KRAJ SOBĚ provozuje ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. a je financován z prostředků Libereckého kraje.

ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. EVROPSKÝ DŮM | U Jezu 525, 460 01 Liberec – Liberec IV-Perštýn
IČ: CZ 48267210 | ID datové schránky: njmndgs, koordinátorka projektu: Petra Handlířová, e-mail: p.handlirova@arr-nisa.cz,
telefon: +420 777 183 127, technický kontakt: Marek Pšenička, e-mail: m.psenicka@arr-nisa.cz.

  • Výroční zpráva

LIBERECKÝ KRAJ SOBĚ Závěrečná zpráva 2021LIBERECKÝ KRAJ SOBĚ Závěrečná zpráva 2021