ať víme, jak to na našem webu žije?

Výstava "Otisky EU v Libereckém kraji" se na více jak měsíc přesunula do Turnova

17. 05. 2022

Výstava "Otisky EU v Libereckém kraji" se na více jak měsíc přesunula do prostor Městského úřadu v Turnově. Zveme vás na její prohlídku. Přijďte se inspirovat úspěšnými projekty z kraje.

Výstava úspěšných projektů, které podpořily fondy EU v období 2014–2019, má za cíl představit, co potřebného a zajímavého se v regionu uskutečnilo. Ambicí je inspirovat další potenciální realizátory projektů ke skvělým nápadům, které náš kraj budou dále rozvíjet. Je určena široké veřejnosti a nyní si ji můžete prohlédnout v budově Městského úřadu Turnov (A. Dvořáka 335, 511 01 Turnov).

„Putovní výstavu Otisky EU v Libereckém kraji připravil sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje a již více jak rok ji představuje ve městech a obcích našeho regionu. Z turnovských projektů se zde prezentuje například vybudování nového chodníku, zateplení bytového domu nebo rekonstrukce mateřské školy,“ uvedl Jiří Ulvr, člen rady kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.

Deset stojanů představuje projekty z různých odvětví, například ze zdravotnictví, školství, bezpečnosti nebo dopravy. K vidění zde bude až do 29. června.

Pokud máte zájem, aby výstava navštívila i vaše město či obec, kontaktujte nás. Stojany je také možné po předchozí domluvě aktualizovat a doplnit o vámi vybrané projekty. Nezapomeňte také sledovat Facebook Regionální stálé konference, kde si můžete prohlédnout fotografie nebo přečíst aktuální informace z oblasti dotačních příležitostí.

Mgr. Eva Říhová
odborný zaměstnanec pro externí komunikaci
eva.rihova@kraj-lbc.cz
Mobil: 770168322