Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

1012+ přinese přednášku Moderní marketing pro živnostníky a malé firmy Libereckého kraje

05. 10. 2021

Jste živnostník, pracujete v malé nebo střední firmě z Libereckého kraje a cítíte, že je na čase zaměřit se na komunikaci se zákazníky? Změnit nebo vylepšit přístup k těm stávajícím a zároveň přilákat nové? Chcete zaplnit mezery ve svých marketingových znalostech nebo se prostě jen dozvědět něco nového? Chcete se rozhlédnout a setkat se se stejně smýšlejícími kolegy, markeťáky nebo s univerzály, kteří ve své firmičce řeší vše A do Z? Pak přednáška Moderní marketing může být to pravé pro vás. Přijďte 12. října od 13.00 hodin do Lipo.Ink - Libereckého podnikatelského inkubátoru.

 

Kurz Milana Formánka (exRed Bull & Zaraguza) a Czechitas se v Liberci koná pod hlavičkou regionální inovační značky 1012+ v prostorách Libereckého podnikatelského inkubátoru a zároveň je zařazen do programu EDUCA WEEK. Zaměří se na tipy, jak uspět v dnešní dynamické době. Přinese výběr osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu a jejich vztah k digitalizaci. Od strategických základů a marketingového plánu k zamyšlení nad současnými trendy, komunikací, reklamou, jejich vlivem na práci, home-office a celoživotní vzdělávání v harmonii s osobním životem a zdravím.

 

Z kurzu si odnesete si pochopení posloupnosti a terminologie, nabourání stereotypů a otevření mysli. Získáte návod, jak postupovat. A pokud jej uvedete v praxi, budete úspěšnější. S pořádnou výhodou oproti konkurenci. V případě zájmu se registrujte na webu 1012plus.cz do pátku 8/10. Cena je pro vás zvýhodněná, činí 250 Kč za půldenní kurz.

 

Kurz je zařazen mezi doprovodné akce EDUCA WEEK. Jedním z hlavních cílů této akce je představení vzdělávání jako celoživotního procesu, který probíhá i za těch nejběžnějších situací a v každém věku. Program akce je zaměřený nejen na žáky hledající ideální střední školu, ale také na další věkové kategorie, celé rodiny a na uplatnění po absolvování střední nebo vysoké školy. EDUCA WEEK je novým rozšířením známého veletrhu EDUCA MYJOB Liberec.

Zdroj: Tisková zpráva 1012plus.cz

Mgr. Eva Říhová
odborný zaměstnanec pro externí komunikaci
eva.rihova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302