ať víme, jak to na našem webu žije?

Zajímají vás investiční pobídky v České republice? Přijďte na seminář

13. 09. 2016

Seminář pro veřejnost zaměřený na investiční pobídky pořádá ve středu 14. září Agentura CzechInvest. Uskuteční se v prostorách Krajského úřadu Libereckého kraje od 8.45 do 12.00 hodin.

Účastníci se seznámí se současným zněním Zákona o investičních pobídkách. Dozví se, jakou podporu mohou čeští i zahraniční investoři podnikající v České republice získat. Součástí semináře bude také prezentace zaměřená na daňové aspekty, která objasní všeobecné a zvláštní podmínky v rámci investičních pobídek se zdůrazněním klíčových oblastí pro maximalizaci efektu těchto pobídek a zároveň minimalizaci rizik.

„Vítám tuto akci, při které se mohou investoři seznámit s podmínkami podpory. Jsem  přesvědčen, že takto nastavené investiční pobídky mohou přispět ke zlepšení podnikatelského prostředí u našich i zahraničních investorů. Ke zlepšení tohoto prostředí v Libereckém kraji určitě přispěje i vytvořená databáze brownfields, která nabízí potencionálním zájemcům příležitost k realizaci jejich podnikatelských záměrů,“ uvedl Vít Příkaský, člen rady kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova, který nad akcí převzal záštitu.

Účast na semináři je bezplatná. Zájemci se mohou závazně registrovat nejpozději do úterý 13. září 2016 e-mailem na adresu liberec@czechinvest.org. Více se o této problematice můžete dozvědět na webových stránkách Agentury CzechInvest: Investiční pobídky

Program semináře:

08:45 – 09:00 Registrace účastníků