Ministryně Karla Šlechtová navštíví Liberecký kraj

Bc. Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

• 07. 08. 2015 19:08
  • Doprava

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová počátkem příštího týdne zavítá do kraje pod Ještědem. Během návštěvy, která se uskuteční v úterý 11. srpna, ji bude doprovázet hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Na programu nebude chybět setkání s dalšími členy rady kraje a zástupci regionu. Navštíví také například hasičskou zbrojnici v Krásné Studánce nebo si prohlédne projekt rekonstrukce infrastruktury po povodních v Heřmanicích.

Program - úterý 11. srpna 2015

8:30             Přijetí hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou
                 U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2

8:40             Jednání s vedením Libereckého kraje